Faraonovy válečky

 

O produktu

PROCESY PŘI POUŽITÍ VÁLEČKŮ REGISTROVANÉ VĚDECKÝMI PŘÍSTROJI

Existuje několik různých záznamů toho, co se děje při práci s válečky.

Monitor počítače ukazuje data získaná s akupunkturních bodů, které ukazují stav různých vnitřních orgánů. Informace jsou sbírané z bioaktivních zón dlaní (tzv. dlaňových čaker) za pomoci diagnostických přístrojů. Každý přístroj má jiné grafické ukazatele pro disbalanci a rovnováhu jednotlivých orgánů. Na začátku měření, každý jedinec má grafy jak v zónách bez patologie, tak v zónách stresu či disbalance. Je zajímavé, že po několika minutách držení válečků, testované subjekty většinou prožívali velice pozitivní reakci, grafy se vesměs hýbaly směrem k ukazatelům rovnováhy.

V průběhu prvních pár minut testu u lidí držících válečky jsou popisovány silné pulzní vlny z levé strany doprava, nebo naopak.

Je zaznamenán pocit cév plných krve a výzkumníky byl pojmenován jako „vaskulární etapa“. Na termokameře se infračervené záření zesiluje z pravé horní končetiny a pak se tepelné pole končetin vyrovnává. Spolu s těmito změnami v organismu měřeného člověka, celkové zvýšení aktivity, doprovázené zvýšením pulzu o 6 – 10 pulzů za minutu. Ve druhé minutě je pozorováno prohřátí v oblasti přechodu krční a hrudní páteře, společně se zvýšenou infračervenou aktivitou na termokameře v této oblasti.

V následujících momentech je celý vegetativní nervový systém vtažen do děje a je pozorována energetická aktivace tkání jak horních, tak dolních končetin. V dalších minutách i těla jako celku. Důsledkem, nebo spíše výsledkem pak například může být úleva od migrenózních stavů a krevní tlak má tendenci k normalizaci.

Množství experimentů bylo provedených na Univerzitě v Colombu, ještě s válečky, které měly kovovou konstrukci. Byla použita Kirlianova diagnostická metoda. Tou se zjistilo, že u lidí, kteří používali válečky opakovaně, následné měření přineslo daleko preciznější diagnostické informace o nemoci. Jinými slovy, v některých případech použití válečků může výrazně přispět ke zpřesnění diagnózy. Taktéž bylo potvrzeno, že pokud se vhodně kombinují dva nebo i tři typy válečků (po sobě, NE najednou!!!), je postupně harmonizováno energo-informační pole člověka. Jedno použití správně vybraného typu válečků můžeme považovat za srovnatelné s vlivem silného hypnotizéra na energetickou rovnováhu lidského organismu. Energetická nesrovnalost či nerovnováha se vyrovnává a je vytvářen rovnoměrně rozložený energetický štít.

Pomocí Kirlianové diagnostické metody bylo zjištěno, že u jednoho člověka dávají různé typy válečků různé výsledky. Někteří měli výsledky nejlepší s kombinací „Š“ + „Kř“, jiní zase s kombinací „Š“ + „A“. Pro energeticky silné jedince, kombinace „Š“ + „N“ ukazovala nejlepší výsledky. Tato studie ukázala, že je velice, velice důležité individální zvážení kombinace válečků, s kterými bude daný člověk pracovat.

OBJEDNEJTE si Faraonovy válečky JIŽ NYNÍ

Stačí vyplňit objednávkový formulář a léčivé tyčinky budete mít doma i Vy