Faraonovy válečky

 

O produktu

KONSTRUKCE A DESIGN VÁLEČKŮ

  1. Pár válečků jsou dva duté cylindry, vyrobené ze dřeva. To je speciálně upraveno, na vnější straně jsou pravidelné drážky, jejich počet není náhodný. Je to jakýsi „urychlovač“ proudu energetických částí. Dutý vnitřek válečku je vyplněn vybraným druhem minerálu, podrobně viz. představení jednotlivých typů.

  2. Rozměry a design jsou dílem 20 let studia literatury, porovnávání poznatků v zahraničí, hlavně v Rusku, zkoumání souvislostí a technických detailů. To vše prováděl úžasný člověk, s napojením na vyšší formy vědomí, pan Slávek Barták. Nejdříve sám, pak s pomocí svého rádce a svých kolegů, později v širším kruhu lidí pracujících v radiestezii.

  3. Dřevo, pařený ořech a lípa, použité k výrobě válečků, je pečlivě vybráno, zpracováno s velkou péčí a energeticky očištěno. Po kompletizaci je povrch natřený netoxickým speciálním přírodním olejem. V jistých případech šelakem.

  4. Pro zlepšení efektivity válečků jsou všechny součásti, jak před složením, tak po kompletizaci, vystaveny pyramidální energii ze dvou zdrojů (viz fotogalerie) po dobu více než 24 hodin.

OBJEDNEJTE si Faraonovy válečky JIŽ NYNÍ

Stačí vyplňit objednávkový formulář a léčivé tyčinky budete mít doma i Vy