Faraonovy válečky

 

O produktu

KOMU, JAK A ČEMU MOHOU VÁLEČKY POMOCI?

  1. Jako výsledek vlivu součinnosti válečků a těla, zvyšuje a zlepšuje se celková energetická úroveň organismu jedince. BIO-ENERGIE se redistribuuje mezi orgány a systémy více harmonicky, postupně jsou odstraňovány patologické energetické disbalance.

  2. Ochranné (protektivní) funkce jsou aktivovány a organismus je vyzdvižen do stavu, ve kterém je o mnoho lehčí zpracovat jakýkoliv problém na úrovni materiální, energetické či emocionální. Takže lidé trpící různými problémy či nemocemi si válečků považují jako svého pomocníka při jejich cestě ze stavu nemoci ke zdraví. Kromě toho válečky pomáhají s nespavostí, bolestmi hlavy, hypertenzí a stresem. Mohou rovněž napomoci při snaze vyhnout se užití chemických přípravků.

  3. Lidé, kteří pracují velice intenzivně fyzicky či intelektuálně (lékaři, učitelé, policisté, manažeři, sociální pracovníci, studenti, sportovci atd.) jsou často unavení na konci dne a potřebují nějaký další netoxický prostředek k restartu organismu, ale i k navození stavu relaxace a regenerace. Tady může být role válečků opravdu nezastupitelná.

  4. Válečky mohou být také doporučené lidem s tzv. transkontinentálním syndromem, kteří často přelétávají či přejíždějí v krátkém čase, kvůli práci, časová pásma (piloti, byznysmeni, sportovci, dálkoví řidiči atd.), tam nastává asynchronizace režimu vnitřní a vnější činnosti organismu. Následkem může být bolest hlavy, celková slabost a únava. Taktéž turisté cestující dlouhé hodiny přes různá časová pásma mohou využít válečky ke zmírnění následků časových posunů. Umělci zaregistrovali při pravidelném používání válečků zlepšení kreativních schopností a schopnosti koncentrace.

  5. Některé rodiny mají zkušenost s nedorozuměním a disharmonií ve vzájemných vztazích, což je skoro pravidlem při životě v tomto tak komplikovaném „moderním“ světě. Jedním z důvodů těchto nedorozumění může být rozdíl v energetickém stupni či poloze partnerů. Použití válečků párem či celou rodinou může umožnit postupné sladění či vyrovnání hladin energie a tím se může postupně nacházet i porozumění. Je to o frekvencích...jako všechno. To pak může napomoci k vyřešení existujících problémů konstruktivní cestou.

  6. Je skoro nemožné nadhodit užitečnost válečků pro ty, kteří praktikují seberozvoj, očistu organismu, zdravotní půst, zimní plavání, jógu, či-gong, či vnitřní styly orientálních bojových umění. U všech takto praktikujícících lidí může použití válečků výrazně zlepšit elekt cvičení či praktik. Může to vést k mnohem kratšímu rozvoji v dané technice či stylu.

  7. Válečky jsou doporučené lidem, kteří předvídají, předpokládají dodatečný či nadcházející stres. Použitím válečků se odolnost organismu na tuto situaci může výrazně zvýšit.

OBJEDNEJTE si Faraonovy válečky JIŽ NYNÍ

Stačí vyplňit objednávkový formulář a léčivé tyčinky budete mít doma i Vy